Hostex, Telia domeno perkėlimas į Domenai.lt

Domenai yra Jūsų nuosavybė, todėl galite perkelti juos iš vieno paslaugų teikėjo pas kitą, jei domeną užsakėte Hostex ar Telia, galite jį perkelti pas mus.

Mes esame nepriklausomas paslaugų teikėjas UAB "Bartus pro", nesusijęs su Hostex, Telia. Domenų registravimo ir svetainių talpinimo, hostingo paslaugas teikiame nuo 2008 metų, ir teiksime jas dar daug dešimtmečių. Esame akredituotas paslaugų teikėjas, akreditaciją suteikė Kauno technologijos universiteto Interneto paslaugų centras (domreg.lt). Prisijunkite prie daugiau nei 16 000 mūsų laimingų klientų, mes Jūsų laukiame!

Domenus galite perkelti savarankiškai arba mes galime perkelti už Jus. Pasirinkę savarankišką perkėlimą, po užsakymo gausite detalius gidus, kokius veiksmus turite atlikti norėdami perkelti domeną. Jei perkėlimo darbus patikėsite mums, mes pasirūpinsime visomis techninėmis procedūromis ir perkelsime domenus už Jus. Savarankišką domenų perkėlimą rekomenduojame tik patyrusiems domenų turėtojams.

Perkeliant .lt domeną nereikia mokėti perkėlimo mokesčio. Domeno galiojimo laikas išsaugomas, todėl nebūtina laukti domeno galiojimo pabaigos termino.

Perkelkite domenus už mane Noriu perkelti domenus savarankiškai

Įveskite domenų pavadinimus, kuriuos norite perkelti, po vieną kiekvienoje eilutėje.

Kodėl turėtumėte perkelti visus savo domenus pas mus?

Patogiausias ir skaidriausias domenų valdymas

Patogiai valdysite savo domenų DNS, vardinių serverių įrašus, užsakovo informaciją. Lengvai nukreipsite savo domeną į kitą svetainę, serverį, sujungsite su Google, Wix, Shopify, Wordorado ir kitomis populiariomis paslaugomis.

Gausite nemokamus priminimus apie domenų galiojimo laiką sms žinute, bei el. paštu, lengvai galėsite pratęsti domenus, o sąskaitas apmokėti e.bankininkyste arba VISA, MasterCard kortele.

Prisijungimas prie Jūsų Domenai.lt paskyros taps saugesnis, jei aktyvuosite antro saugumo lygio prisijungimą (2FA login).

Savo paskyroje rasite ir domeno autorizacijos kodus, nes Jūs esate savo domeno šeimininkai! Kitam Domenai.lt klientui galėsite perleisti savo domeną lengvai ir nemokamai, bet kuriuo paros metu.

Hostingas su garantija, nemokamas išbandymas

Hostingas su 100% veikimo garantija, jei paslauga neveiks dėl mūsų kaltės, įsipareigojame už kiekvieną neveikimo valandą suteikti vieną dieną nemokamų paslaugų.

Kiekvienam domenui galėsite išbandyti pasirinktą svetainių ir el. pašto talpinimo (hostingo) paslaugą 30 dienų - nemokamai! Hostingo paslaugos išbandymas yra nemokamas, jokių paslėptų sąlygų.

Jau turite hostingo paslaugą kitur? Perkelsime nemokamai. Svetainės ir el. pašto perkėlimas bus nebaisus, jei patikėsite šiuos darbus mums, mes pasirūpinsime visais techniniais darbais.

Hostingas užsakytas kitur ir apmokėtas ilgam laikui į priekį? Susisiekite su mumis, rasime geriausią sprendimą.

Draugiška ir greita pagalba

Turėsite draugišką klientų aptarnavimą telefonu, el. paštu ir pokalbių programėle ("live chat"). Darbo metu į el.laiškus atsakome greitai, dažniausiai atsakymą gausite per 15-30 minučių.

Daugelį atsakymų, į dažniausiai užduodamus klausimus, rasite mūsų pagalbos įskiepyje, bei pagalba.domenai.lt.

Padėsime visais klausimais susijusiais su hostingo paslaugų naudojimu, pageidaujant galite užsisakyti ir programų įrašymo, skriptų koregavimo, programavimo paslaugas.

Domenų perkėlimas už Jus

Mes pasirūpinsime visomis procedūromis ir atliksime perkėlimą už Jus.

Perkeliant .LT domenus, galiojimo laikas išsaugomas ir perkeliamas pas mus. Dabartiniam paslaugų teikėjui sumokėtas mokestis už domeno pratęsimą nedingsta, todėl perkelti domeną galite bet kada, nebūtinai artėjant domeno galiojimo termino pabaigai. .LT domenų perkėlimas nemokamas.

Kitų domenų galūnių perkėlimo sąlygos priklauso nuo centrinio registro, perkėlimo kainas sužinosite paslaugos užsakymo metu.

Nemokamas SSL sertifikatas

Pasirinkę el. pašto ir svetainių talpinimo planą, nemokamai gausite "Let's Encrypt" SSL sertifikatą, be jokių papildomų mokesčių. Padidinsite pasitikėjimą savo svetaine, apsaugosite lankytojų duomenis, pasieksite geresnių reitingavimo rezultatų Google paieškoje.

SSL sertifikatas labai svarbus siekiant atitikti Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR - angl. GDPR) reikalavimus. Įdiegtas SSL sertifikatas svetainėje padės užtikrinti perduodamų svetainės lankytojų duomenų saugumą.

Pilnas DNS įrašų valdymas

Savo paskyroje galėsite patogiai keisti domeno DNS įrašus. Įrašų pakeitimai išsaugomi realiu laiku.

DNS įrašų keitimas skirtas pažengusiems vartotojams, tačiau Robis (mūsų dirbtinio intelekto kolega), padės išvengti dažniausiai daromų DNS įrašų klaidų ir užtikrins, kad įrašai bus išsaugoti teisingai.

Galite keisti A, CNAME, MX, NS, TXT, AAAA, SRV įrašus.

Ką apie mus sako mūsų klientai?