Darbo pasiūlymai

PHP programuotojas (-a) el. pašto portalui

Darbo aprašymas

Ieškome savarankiško ir atsakingo mid ar aukštesnio lygio PHP programuotojo mūsų el. pašto portalo - https://pastas.domenai.lt - plėtojimui.

El. pašto tikrinimui naudojame "Roundcube" webmail klientą, kartu su papildoma licencijuota dizaino tema, įskiepiais. Pakeitimų įgyvendinimui reikės perprasti Roundcube framework'ą, jei esate mid ar aukštesnio lygio programuotojas (-a), tai nebus sudėtinga. Webmail klientas parašytas naudojant PHP, JS, CSS, HTML. Daugiausia bus frontend'o darbų, backend'as sudarys mažą dalį.

Turinio redagavimui naudosime WordPress. WordPress ir Headless WordPress išmanymas ir patirtis būtų didelis privalumas.

SPF, DKIM, MX ir kiti dalykai susiję su el. paštu, jo naudojimas, suvokimas būtų privalumas, tačiau jei nežinote - nebėda, išmokysim.

Turėsite visą mūsų pagalbą, tačiau reikės ir savarankiškai paieškoti geriausių sprendimų. Neabejojame, kad jums pavyks, nes juk tikrai mokate naudotis Google?

Mes dirbame nuotoliniu būdu, tikimės, kad jums tai irgi įprasta.

Atlyginimas ir terminai

Šis darbo pasiūlymas yra sutartinis (kontraktas). Galite kandidatuoti jei esate laisvai samdomas specialistas, agentūra, programuotojų komanda.

Manome, kad šiandien dienai, darbo turime apie 40-80 valandų. Tačiau reikės palaikymo ir tęstinumo, tad ieškom ilgalaikio kolegos. Darbus planuojame į priekį, laikomės terminų, iš jūsų tikimės to paties.

Atlyginimo dydis - pagal sutartinį valandinį įkainį, atitinkantį jūsų patirtį ir rinkos sąlygas.

Atlyginimo rėžių nustatymui, vadovaujamės, Povilo Korop atliktu kasmentiniu "Programuotojų algų apklausos" tyrimu.

Susidomėjote?

Atsiųskite mums laišką su trumpu prisistatymu apie save, atliktus darbus, portfolio (arba cv) bei valandiniu įkainiu adresu darbas@domenai.lt.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais ir kandidatėmis, konfidencialumą - garantuojame.